Z kim współpracujemy?

Architekci oraz architekci wnętrz

Jesteśmy otwarci na współpracę z architektami oraz architektami wnętrz. Wspieramy wiedzą techniczną, pokazujemy jakie funkcje i efekty można osiągnąć dzięki automatyce budynkowej.

Jesteśmy obecni w procesie doboru przycisków pod względem funkcjonalnym oraz designu. Zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia naszego showroomu, w którym możemy przedstawić działanie inteligentnego systemu.

Quicktec

Co oferujemy?

Oferujemy podjęcie długofalowej współpracy oraz wstępne bezpłatne szkolenie online „Inteligentne domy bez trudności: minimalizm, design i funkcjonalność w zasięgu ręki”. Zapraszamy do kontaktu mailowego w przypadku zainteresowania.

Czym się wyróżniamy wśród konkurencji?

Urządzenia, które proponujemy wpisują się w piękne przestrzenie sprawiając, że ich użytkowanie staje się jeszcze bardziej komfortowe i funkcjonalne przy równoczesnym zapewnieniu użytkownikowi bezpieczeństwa.

Co zapewnia nasza instalacja smart?

Zapewniamy wysoki standard dokumentacji projektowej, będący przejrzystym źródłem niezbędnych informacji technicznych dotyczących opracowywanej instalacji elektrycznej. Odpowiednia dokumentacja ma na celu usprawnienie i przyśpieszenie prac oraz wykluczenie ewentualnych kolizji i problemów na etapie wykonawstwa. Mamy doświadczenie zarówno przy projektach przemysłowych, biurowych, jak i mieszkalnych.

Po co dalej wstawać, żeby zgasić światło?

Spraw, żeby twoja przestrzeń była smart

telefon
Wybierz numer zadzwoń
lub
poczta e-mail
Otwórz maila napisz