Z kim współpracujemy?

Deweloper

Inteligentny dom to komfort, bezpieczeństwo, oszczędność czasu i możliwość wykorzystywania energii w ekonomiczny sposób. To również podniesienie wartości rynkowej budynku oraz elastyczność, możliwość rozbudowy i modyfikacji w przyszłości.

Dzięki ponad 30-letniemu standardowi KNX mamy pewność, że w przyszłości będzie możliwość wymiany jednego zepsutego urządzenia na nowe i przywrócić system do pełni funkcjonalności.

Zawsze staramy się poznać potrzeby klienta pod względem designu i funkcjonalności urządzeń, które umieścimy w inteligentnym domu. Dzięki temu możemy dopasować do inwestycji urządzenia z szerokiej gamy KNX tak, aby nie przepłacić za instalację oraz w pełni wykorzystać możliwości urządzeń.

Quicktec

Co oferujemy?

Oferujemy bezpłatną ofertę koncepcyjną.
Kolejnym etapem jest projekt instalacji oraz projekt funkcji urządzeń magistralnych.
Zajmujemy się rozkładaniem okablowania, jednak na tym etapie dopuszczamy także współpracę  z przeszkolonym podwykonawcą, który rozłoży okablowanie pod naszym nadzorem.
Prefabrykujemy rozdzielnice elektryczne.
Rozszywamy rozdzielnice elektryczne na budowie.
Programujemy i tworzymy wizualizację.
Na koniec prac przekazujemy dokumentację z instrukcją oraz szkolimy użytkowników.
Oferujemy również przeglądy serwisowe instalacji.

Czym się wyróżniamy wśród konkurencji?

Proponujemy Państwu włączenie w ofertę inteligentnych domów lub mieszkań zintegrowanych w standardzie KNX, czyli z możliwością doboru urządzeń i systemów do wymagań klienta.

Co zapewnia instalacja smart w standardzie KNX?

Instalacja Smart zapewnia wzrost wartości rynkowej budynku, stabilność działania i elastyczność w ewentualnej przyszłej przebudowie. Możliwość dostosowania do coraz bardziej rygorystycznych warunków technicznych pod względem energooszczędności. KNX jest idealnym rozwiązaniem do integracji instalacji wentylacji, które generować mogą wtedy znaczne oszczędności.

Po co dalej wstawać, żeby zgasić światło?

Spraw, żeby twoja przestrzeń była smart

telefon
Wybierz numer zadzwoń
lub
poczta e-mail
Otwórz maila napisz