Z kim współpracujemy?

Przedsiębiorca

Oferujemy inteligentne rozwiązania dla sklepów, restauracji, hoteli, biur, a także lokali użytkowych oraz budynków przemysłowych. Chętnie usprawnimy procesy zarządzania budynkiem poprzez wdrożenie inteligentnych rozwiązań smart oraz automatyzację.

Zawsze staramy się poznać potrzeby klienta pod względem designu i funkcjonalności urządzeń, które umieścimy w inteligentnym domu. Dzięki temu możemy dopasować do inwestycji urządzenia z szerokiej gamy KNX tak, aby nie przepłacić za instalację oraz w pełni wykorzystać możliwości urządzeń.

Quicktec

Co oferujemy?

Oferujemy bezpłatną ofertę koncepcyjną.
Kolejnym etapem jest projekt instalacji oraz projekt funkcji urządzeń magistralnych.
Zajmujemy się rozkładaniem okablowania, jednak na tym etapie dopuszczamy także współpracę  z przeszkolonym podwykonawcą, który rozłoży okablowanie pod naszym nadzorem.
Prefabrykujemy rozdzielnice elektryczne.
Rozszywamy rozdzielnice elektryczne na budowie.
Programujemy i tworzymy wizualizację.
Na koniec prac przekazujemy dokumentację z instrukcją oraz szkolimy użytkowników.
Oferujemy również przeglądy serwisowe instalacji.

Czym się wyróżniamy wśród konkurencji?

Posiadamy doświadczenie w realizacji inteligentnych systemów automatyki budynkowej w przestrzeniach biurowych i obiektach użytku publicznego. Oferujemy doradztwo w zakresie dostosowania funkcjonalności systemu do Państwa potrzeb, tj. stworzenie scen świetlnych w połączeniu z systemem multiroom.

Co zapewnia instalacja smart w standardzie KNX?

Inteligentny system w przestrzeni biurowej zwiększa komfort użytkowania obiektu, umożliwia modyfikacje funkcjonalności przycisków w razie zmian użytkowania, a także pozwala sterować ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją w ekonomiczny sposób.

Po co dalej wstawać, żeby zgasić światło?

Spraw, żeby twoja przestrzeń była smart

telefon
Wybierz numer zadzwoń
lub
poczta e-mail
Otwórz maila napisz