Przekonaj się, że

Naszą pasją są technologie

Firma QuickTec powstała z pasji do nowoczesnych technologii. Zajmujemy się kompleksową obsługą podczas procesu inwestycyjnego w zakresie inteligentnych instalacji automatyki budynkowej. Pomagamy dobrać urządzenia adekwatne do wymagań wizualnych i funkcjonalnych. Jesteśmy po to, aby przystosować dom do Twoich potrzeb. Chętnie opowiemy Ci również, jakie możliwości daje system zbudowany z urządzeń, które są dobrane specjalnie dla Ciebie z szerokiej bazy urządzeń KNX.

Poznajmy się lepiej

Nasz zespół

Prezes zarządu

mgr inż. Mateusz Janiak

Dba o rozwój firmy oraz pracowników. Zapewnia strategiczny kierunek działania firmy, buduje relacje z interesariuszami. Wprowadza nowości technologiczne do oferty firmowej. Kieruje zespołem tak, aby prace szły zgodnie z harmonogramem, zawsze na jak najwyższym poziomie. Ma wiedzę inżynierską, potwierdzoną uprawnieniami budowlanymi oraz wykształceniem.

 

Wiceprezes zarządu

Tomasz Hahs

Jest na bieżąco w świecie technologii, dla niego nie ma problemów, są tylko wyzwania. Zawsze znajduje drogę do ich realizacji. Potrafi też zgrać się z przedstawicielami branż, które integrujemy z automatyką budynkową.

Specjalista ds. automatyki budynkowej

mgr inż. Katarzyna Janiak

Zajmuje się programowaniem systemu KNX oraz tworzeniem wizualizacji. Jest odpowiedzialna za strategię marketingową oraz publikacje w social media oraz dla Stowarzyszenia KNX Polska.

Asystent projektanta

inż. Hubert Cyprych

Wspiera głównego projektanta w tworzeniu i dostosowywaniu projektów instalacji elektrycznych. Odpowiada za zbieranie danych, analizę potrzeb klienta, współpracę z zespołem projektowym oraz nadzór nad realizacją projektów. Bierze udział w testowaniu systemów inteligentnych.

Jak poznać

Czy poznałeś dobrego integratora?

Wiemy, jak ważne w dzisiejszych czasach są komfort i bezpieczeństwo, dlatego jesteśmy na bieżąco z innowacjami technologicznymi na rynku. Specjalnie dla Ciebie dobieramy najlepsze rozwiązania smart dla domu i budynku wspólnie, angażując do pracy wszystkich naszych partnerów. Możliwości inteligentnych rozwiązań są praktycznie nieograniczone. Mówi się, że dom jest tak inteligentny jak jego integrator. A my staramy się, aby każdy Smart Home czy Smart Building, który mamy przyjemność współtworzyć był wyjątkowy i zautomatyzowany, komfortowy i bezpieczny. Zawsze staramy się wyciągnąć maksimum możliwości z urządzeń, które montujemy, dopasowując ich działanie do potrzeb domowników.

Nasze doświadczenie w wielkim skrócie

Nasze certyfikaty

Dostarczamy zaawansowanych rozwiązań dla Inteligentnych Domów oraz Budynków profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem, o czym świadczą nasze certyfikaty.

Co o nas mówią

Nasze opinie

Nasze inteligentne instalacje zdążyły już odmienić niejeden dom, zapewniając bezpieczeństwo, oszczędność oraz komfort domownikom. Zobacz co sądzą o nas pozostali klienci.

Marek Krasiński | Sobótka

System automatyki budynkowej to była wielka zagadka na etapie budowy. W tej chwili nie wyobrażamy sobie życia w domu bez systemu KNX. Panowie z QuickTec są najwyższej klasy profesjonalistami i bardzo dobrze nam doradzili na etapie projektu, wykonania i konfiguracji.

Zdecydowanie polecam!

Kaja i Kuba | Warszawa

Firma QuickTec to uosobienie profesjonalizmu i nowoczesności. Rozwiązania zastosowane w naszym mieszkaniu zawsze są hitem, gdy znajomi przychodzą – futurystyczne włączniki światła zawsze są niemałą gratką dla każdego z Nich! Poza tym urządzenia w znaczny sposób pozwoliły oszczędzić pieniądze na poborze prądu z racji na zastosowane rozwiązania energooszczędne. Wszystko było zrobione na czas, w sposób bezproblemowy i bezpieczny. Zdecydowanie lider na rynku, świetne pomysły i wykonanie.

Polecamy!

Robert Zaczko | Dołuje

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z zespołem QuickTec. Elastyczne i pragmatyczne podejście do projektu – pozwoliło na prowadzenie prac etapami dopasowanymi do moich potrzeb. W miłej atmosferze dowiedziałem się jak samodzielnie wprowadzać zmiany w wizualizacji, co było dla mnie ważnym dodatkiem.

Polecam!

Po co dalej wstawać, żeby zgasić światło?

Spraw, żeby twoja przestrzeń była smart

telefon
Wybierz numer zadzwoń
lub
poczta e-mail
Otwórz maila napisz