Z kim współpracujemy?

Inwestor prywatny

Inteligentny dom pozwala na swobodne użytkowanie całego budynku przy pomocy jednego urządzenia. W Quicktec jesteśmy otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi, ponieważ uważamy, że korzystając z nowoczesnych rozwiązań informatycznych, można zyskać o wiele więcej, niż tylko komfort i wygodę.

Klient końcowy: Inwestor prywatny

Co oferujemy?

Oferujemy wykonanie inteligentnej instalacji w standardzie KNX, pozwalającym dostosować Instalację do Państwa wymagań przez możliwość wyboru z wielu urządzeń i systemów.

Urządzenia, które proponujemy

Czym się wyróżniamy wśród konkurencji?

Świadczymy doradztwo techniczne i prowadzimy z klientem szczegółowe dialogi, aby zapewnić optymalny dobór urządzeń względem ceny i funkcjonalności. Po zakończonej współpracy przekazujemy szczegółową dokumentację techniczną.

Klient końcowy: Inwestor prywatny

Co gwarantuje instalacja KNX dla tego klienta?

Inteligentny dom jest bardziej energooszczędny, wzrasta jego wartość rynkowa, łatwo jest zmienić funkcje przycisków w przypadku zmiany użytkowania pomieszczeń. Gdy urządzenia są optymalnie dobrane, system w standardzie KNX bywa konkurencyjny nawet dla standardowych instalacji elektrycznych. Dużą zaletą jest przy nowoczesnych projektach wnętrz z wieloma punktami świetlnymi, znacząca redukcja łączników elektrycznych, która wpływa na konkurencyjność tego rozwiązania.

Po co dalej wstawać, żeby zgasić światło?

Spraw, żeby twoja przestrzeń była smart

telefon
Wybierz numer zadzwoń
lub
poczta e-mail
Otwórz maila napisz