Z kim współpracujemy?

Inwestor prywatny

Inteligentny dom to komfort, bezpieczeństwo, oszczędność czasu i możliwość wykorzystywania energii w ekonomiczny sposób.

W Quicktec jesteśmy otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi. Ważne dla nas jest aby poznać ich potrzeby pod względem designu oraz funkcjonalnym. Dzięki temu możemy dopasować do inwestycji urządzenia z szerokiej gamy KNX tak, aby nie przepłacić za instalację oraz w pełni wykorzystać możliwości urządzeń.

Dla nas każda inwestycja jest wyjątkowa.

Co oferujemy?

Oferujemy bezpłatną ofertę koncepcyjną, a następnie kompleksowe wykonanie inteligentnej instalacji elektrycznej w standardzie KNX włączając w to projekt instalacji oraz projekt funkcji przycisków i czujników.

czym się wyróżniamy wśród konkurencji?

Świadczymy doradztwo techniczne i prowadzimy z klientem szczegółowe dialogi, aby zapewnić optymalny dobór urządzeń względem ceny i funkcjonalności. Po zakończonej współpracy przekazujemy szczegółową dokumentację techniczną.

Co gwarantuje instalacja KNX dla tego klienta?

Inteligentny dom jest bardziej energooszczędny, wzrasta jego wartość rynkowa, łatwo jest zmienić funkcje przycisków w przypadku zmiany użytkowania pomieszczeń. Gdy urządzenia są optymalnie dobrane, system w standardzie KNX bywa konkurencyjny nawet dla standardowych instalacji elektrycznych. Dużą zaletą jest przy nowoczesnych projektach wnętrz z wieloma punktami świetlnymi, znacząca redukcja łączników elektrycznych, która wpływa na konkurencyjność tego rozwiązania.

Po co dalej wstawać, żeby zgasić światło?

Spraw, żeby twoja przestrzeń była smart

telefon
Wybierz numer zadzwoń
lub
poczta e-mail
Otwórz maila napisz