Z kim współpracujemy?

Instalator elektryczny i teletechniczny

Kompleksowo wdrażamy systemy inteligentnych domów poprzez współpracę z instalatorami elektrycznymi oraz teletechnikami.

Jeśli Twój klient chciałby uzyskać komfortowy, nowoczesny i bezpieczny budynek zapraszamy do kontaktu z nami. Nasze projekty są wykonane bardzo szczegółowo, dzięki czemu po przeszkoleniu możemy zlecić Ci ułożenie okablowania.

Quicktec

Co oferujemy?

Oferujemy przeszkolenie w zakresie rozkładania okablowania dla inteligentnej instalacji elektrycznej oraz nadzór prac.

Czym się wyróżniamy wśród konkurencji?

Posiadamy doświadczenie we współpracy z instalatorami, którzy po przeszkoleniu wykonywali część prac tj. ułożenie instalacji magistrali lub nawet rozszycie rozdzielnicy przygotowanej przez naszą firmę. W takim przypadku kontrolujemy postęp prac w poszczególnych etapach i oferujemy wsparcie na etapach wymagających specjalistycznej wiedzy z zakresu automatyki budynkowej i BMS oraz inteligentnych instalacji elektrycznych.

Co zapewnia instalacja smart w standardzie KNX?

Inteligentny dom jest bardziej energooszczędny, wzrasta jego wartość rynkowa, możliwa jest łatwa zmiana funkcji przycisków w przypadku modyfikacji użytkowania pomieszczeń. Gdy urządzenia są optymalnie dobrane, system w standardzie KNX bywa konkurencyjny nawet dla standardowych instalacji elektrycznych. Dużą zaletą jest przy nowoczesnych projektach wnętrz z wieloma punktami świetlnymi, znacząca redukcja łączników elektrycznych, która wpływa na konkurencyjność tego rozwiązania.

Po co dalej wstawać, żeby zgasić światło?

Spraw, żeby twoja przestrzeń była smart

telefon
Wybierz numer zadzwoń
lub
poczta e-mail
Otwórz maila napisz