Z kim współpracujemy?

Specjaliści branżowi: Instalator elektryczny i teletechniczny

Kompleksowo wdrażamy systemy inteligentnych domów poprzez współpracę z instalatorami elektrycznymi oraz teletechnikami. Dajemy również możliwość dostosowania poszczególnych elementów modułów do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Specjaliści branżowi: Instalator elektryczny i teletechniczny

Co oferujemy?

Oferujemy wsparcie w wykonaniu Inteligentnej instalacji oraz integrację systemów automatyki budynkowej w standardzie KNX, pozwalającym dostosować Instalację do wymagań użytkownika przez możliwość wyboru z wielu urządzeń i systemów.

Urządzenia, które proponujemy

Czym się wyróżniamy wśród konkurencji?

Posiadamy doświadczenie we współpracy z instalatorami, którzy po przeszkoleniu wykonywali część prac tj. ułożenie instalacji magistrali lub rozszycie rozdzielnicy przygotowaną przez naszą firmę. W takim przypadku kontrolujemy postęp prac w poszczególnych etapach i oferujemy wsparcie na etapach wymagających specjalistycznej wiedzy z zakresu automatyki bunkowej i BMS oraz inteligentnych instalacji elektrycznych.

Specjaliści branżowi: Instalator elektryczny i teletechniczny

Co gwarantuje instalacja KNX dla tego klienta?

Jeśli mają Państwo klienta, który chciałby uzyskać komfortowy, nowoczesny i bezpieczny budynek proponujemy Państwu współpracę. Zapraszamy do nawiązania kontaktu, możemy zaprezentować oferowane przez nas produkty.

Po co dalej wstawać, żeby zgasić światło?

Spraw, żeby twoja przestrzeń była smart

telefon
Wybierz numer zadzwoń
lub
poczta e-mail
Otwórz maila napisz