Automatyka budynkowa Goleniów

instalacje smart home

Chcesz zwiększyć komfort i bezpieczeństwo we własnym domu bądź mieszkaniu? Potrzebujesz powiewu świeżości? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze w ciężkich czasach? Jeżeli na powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmiała twierdząco, to serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, czym są inteligentne domy Goleniów – skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci ich największe zalety i pokażemy, jakie mają możliwości.

QuickTec

systemy automatyki budynkowej

Jesteśmy QuickTec – firmą, która działa z pasją do nowoczesnych technologii. Od lat zajmujemy się automatyką dla domu i budynku, oferując najlepsze rozwiązania naszym klientom. Współpracujemy z wykonawcami, projektantami, inżynierami i wieloma innymi specjalistami z branży. Z nami automatyka budynkowa Goleniów nabiera większego znaczenia. W swojej pracy korzystamy tylko z najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań. Uważamy, że poprzez zastosowanie nowoczesnej technologii można znacząco podnieść funkcjonalność, wygodę oraz komfort budynku. Co ciekawe, podobne rozwiązania podnoszą również wartość rynkową budynku.

Smart home Goleniów –

nowoczesne rozwiązania dla domu i budynku

Oferowane przez nas inteligentne instalacje to w pełni zautomatyzowany system KNX. Możemy go bez problemu dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb. System KNX to światowy standard, który składa się z wielu różnych komponentów od setek różnych producentów. Dzięki czemu jest on niezwykle elastyczny i pozwala znacząco uprzyjemnić i ułatwić codzienne użytkowanie domu bądź mieszkania.

Inteligentne domy Goleniów –

innowacyjne instalacje smart home

Specjalizujemy się w dostarczaniu sprawdzonych rozwiązań. Wśród najpopularniejszych, które znajdziesz w naszej ofercie, wymienić możemy inteligentne oświetlenie, rolety, żaluzje, klimatyzację i wentylację. To jednak tylko mała część rozwiązań dla smart home. Automatyka budynkowa Goleniów to cały zbiór inteligentnych przycisków, które działają na zasadzie Internetu Rzeczy. Mogą one komunikować się ze sobą i z użytkownikiem, odpowiadając na wszystkie aktualne i zaplanowane polecenia. Wszystkimi przyciskami możesz sterować bez problemu za pomocą urządzenia mobilnego i dedykowanej aplikacji bądź inteligentnych przycisków i sensorów ruchu.

Wszystkie oferowane przez nas komponenty możemy zaprogramować tak, aby integrowały się ze sobą nawzajem. W zależności od Twoich potrzeb jesteśmy w stanie dostarczyć Ci również inteligentne: ogrzewanie, gniazdka, monitoring i system alarmowy, czujniki i wiele więcej. Optymalnie dobrane komponenty smart home w systemie KNX pozwalają na redukcję łączników elektrycznych, co przekłada się na wyższe oszczędności. To właśnie dlatego systemy w tym standardzie mogą być konkurencyjne dla typowych instalacji elektrycznych.

Smart Home Goleniów –

automatyka budynkowa w standardzie KNX

W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania smart dopasowane do Twoich potrzeb. Automatyzując poszczególne elementy swojego domu lub mieszkania, możesz zapewnić sobie znaczną oszczędność czasu i oszczędności. W QuickTec szanujemy Twój czas, dlatego wszystkie terminy realizacji projektów i procesu automatyzacji dostosowujemy po wcześniejszej konsultacji. Nie czekaj – skontaktuj się z nami i spraw, aby Twoja przestrzeń stała się smart już dziś.

Bezawaryjna, funkcjonalna i przede wszystkim bezpieczna automatyka budynkowa i inteligentne budynki Goleniów – tylko u nas. Sprawdzone systemy w standardzie KNX, intuicyjna technologia urządzeń sterujących oraz terminowe wykonanie prac instalacyjnych – napisz, wyślij swoje zgłoszenie lub zadzwoń. Wspólnie ustalimy, które instalacje będą dla Ciebie najlepsze.

Po co dalej wstawać, żeby zgasić światło?

Spraw, żeby twoja przestrzeń była smart

telefon
Wybierz numer zadzwoń
lub
poczta e-mail
Otwórz maila napisz