Automatyka budynkowa Międzyzdroje

inteligentne instalacje dla budynku

Inteligentne rozwiązania dla domów i budynków coraz częściej znajdują zastosowanie w nowoczesnym budownictwie – i nie tylko. Jeżeli chcesz poznać sekret innowacyjnych systemów smart, które znacząco – w pozytywnym tego słowa znaczeniu – wpłyną na Twój codzienny komfort, sprawdź co możemy Ci dziś zaoferować.

QuickTec

Nowoczesne rozwiązania smart home

Jesteśmy QuickTec, a nasza automatyka budynkowa Międzyzdroje to nowe spojrzenie na instalacje smart home. Nasze rozwiązania pozwolą Ci nie tylko zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, ale przede wszystkim przyniosą funkcjonalność poszczególnym komponentom wyposażenia Twojego domu.

Specjalizujemy się w sprawdzonych rozwiązaniach w postaci inteligentnych instalacji dla domu i budynku. Chcemy pokazać, że poprzez ich zastosowanie, można zyskać naprawdę o wiele więcej, niż tylko samą wygodę i komfort. Poszczególne instalacje smart home zwiększają również wartość rynkową nieruchomości, w której się znajdują.

Inteligentne domy Międzyzdroje -

optymalnie dobrane rozwiązania smart home

Nasza oferta obejmuje inteligentne instalacje, które możemy bez problemu dopasować i dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb. Specjalizujemy się w instalacjach w standardzie KNX, który składa się z wielu komponentów. Poszczególne komponenty dostarczają nam setki różnych producentów. Sam system KNX jest w stanie uprzyjemnić codzienne użytkowanie mieszkania do tego stopnia, że bez problemu możesz sterować inteligentnym oświetleniem oraz pozostałymi instalacjami w wybranym przez siebie pomieszczeniu bądź w całym domu. Komponenty smart home mogą również się ze sobą integrować – inteligentne oświetlenie może współgrać także z roletami, zasłonami lub żaluzjami w tym samym systemie.

QuickTec

innowacyjne instalacje dla domu

Automatyka budynkowa Międzyzdroje to cały zbiór funkcjonalnych przycisków, które komunikują się zarówno ze sobą, jak i samym użytkownikiem. To właśnie dzięki inteligentnej komunikacji system smart home jest stanie prawidłowo odpowiedzieć na Twoje polecenia.

Inteligentny dom Międzyzdroje w standardzie KNX to w pełni energooszczędne rozwiązanie. Poszczególnymi komponentami, które zdecydujesz się wdrożyć do swojego mieszkania, możesz bez problemu sterować za pomocą: urządzenia mobilnego, inteligentnych przycisków, tudzież sensorów, czyli czujników ruchu bądź obecności. Automatyka budynkowa – Międzyzdroje to także gwarancja bezpieczeństwa, ponieważ oprócz generowania oszczędności, system jest również w stanie zabezpieczyć Twój dom, gdy Ciebie wcale w nim nie ma – ponieważ jesteś np. na wyjeździe rodzinnym. Jeżeli chcesz zagwarantować bezpieczeństwo zarówno sobie, jak i swojej posesji, wypróbuj nasze inteligentne systemy automatyki budynkowej – już dziś!

QuickTec

innowacyjne instalacje dla budynku

W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie zaoferować Ci inteligentne oświetlenie – Międzyzdroje, czujniki, ogrzewanie, gniazdka, systemy alarmowe, przesłony okienne i wiele więcej. Dołożymy wszelkich starań, aby nasze optymalnie dobrane rozwiązania smart home korzystnie wpłynęły nie tylko na estetykę, ale przede wszystkim na funkcjonalność domu lub budynku, w którym się znajdują.

Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania automatyki budynkowej i ustalamy możliwie najkorzystniejsze terminy realizacji naszych projektów. Wiemy, jak ważny jest dla naszych klientów czas – szanujemy go, dlatego też wdrażamy funkcjonalne i bezawaryjne instalacje na podstawie ich indywidualnych potrzeb. Nie czekaj więc dłużej! Spraw, aby i Twoja przestrzeń stała się smart. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jakie instalacje automatyki budynkowej – Międzyzdroje będą dla Ciebie i Twojego domu najodpowiedniejsze. Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie – zapraszamy!

Po co dalej wstawać, żeby zgasić światło?

Spraw, żeby twoja przestrzeń była smart

telefon
Wybierz numer zadzwoń
lub
poczta e-mail
Otwórz maila napisz