Automatyka budynkowa Szczecin

inteligentne instalacje dla domu

Chcesz czuć się komfortowo i bezpiecznie w swoim mieszkaniu? Potrzebujesz czegoś nowego dla swojego domu? Szukasz sprawdzonych rozwiązań, które pozwolą Ci zaoszczędzić sporo czasu, jak i pieniędzy, a w dodatku podniosą funkcjonalność domu? Chcesz dowiedzieć się więcej, czym są inteligentne domy – Szczecin? W takim razie zachęcamy Cię do skorzystania z usług naszej firmy.

QuickTec

Najnowocześniejsze rozwiązania

Z QuickTec automatyka budynkowa Szczecin nabiera większego znaczenia. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w inteligentnych instalacjach dla domu i budynku. Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań, ponieważ uważamy, że poprzez ich zastosowanie, można zyskać znacznie więcej, niż tylko wygodę i komfort – podobne instalacje zwiększają także wartość rynkową budynku, w którym się znajdują.

Inteligentne domy Szczecin -

optymalnie dobrane rozwiązania smart home

W naszej ofercie znajdziesz inteligentne instalacje w standardzie KNX, które bez problemu możemy dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb. System KNX składa się z wielu różnych urządzeń od setek producentów, właśnie dlatego system ten jest w stanie ułatwić i uprzyjemnić Ci codzienne użytkowanie mieszkania. Bez problemu możesz sterować inteligentnym oświetleniem w całym domu bądź w wybranych pomieszczeniach – zmieniaj jego natężenie i dostosowuj je do nastroju, okoliczności oraz pory dnia. Oświetlenie możesz również zaprogramować tak, aby integrowało się z roletami, żaluzjami lub zasłonami.

 

QuickTec

inteligentne instalacje dla domu

Inteligentne oświetlenie to jedno – automatyka budynkowa Szczecin to cały zbiór funkcjonalnych i inteligentnych przycisków, które komunikują się ze sobą i odpowiadają na Twoje polecenia. Możesz nimi w bardzo prosty sposób zarządzać poprzez: jedno urządzenie mobilne, inteligentne przyciski lub sensory (czujniki ruchu/obecności).

Inteligentne domy Szczecin są znacznie bardziej energooszczędne niż domy, które nie posiadają systemu w standardzie KNX. Są także dużo bezpieczniejsze, ponieważ oprócz generowania oszczędności, mogą również imitować Twoją obecność w domu, gdy Ciebie wcale w nim nie ma. Zabezpiecz więc swój dom i swoją posesję naszymi inteligentnymi systemami automatyki budynkowej. Dołożymy wszelkich starań, aby korzystnie wpłynęła na estetykę i funkcjonalność Twojego mieszkania, domu lub budynku.

QuickTec

inteligentne instalacje dla budynku

Jesteśmy w stanie zaoferować Ci najlepsze rozwiązania smart home, abyś Ty sam, mógł zająć się znacznie przyjemniejszymi sprawami. Szanujemy Twój czas, dlatego specjalnie dla Ciebie ustalamy możliwie jak najkorzystniejsze terminy realizacji procesu automatyzacji domu lub budynku. Nie czekaj więc i spraw, aby Twoja przestrzeń była smart.

Funkcjonalna i bezawaryjna automatyka budynkowa Szczecin tylko u nas. Postaw na sprawdzone systemy w standardzie KNX – zadzwoń, napisz lub wyślij swoje zapytanie przez formularz kontaktowy na naszej stronie i dowiedz się, jakie instalacje będą dla Ciebie najlepsze.

QuickTec

Automatyka budynkowa w Szczecinie – co warto wiedzieć?

Zautomatyzowane systemy obsługi urządzeń domowych i przemysłowych przekładają się na wymierną oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów. Automatyka budynkowa zwiększa też komfort życia, a także zwiększa wszechstronność elementów wyposażenia mieszkania czy firmy. Jak wykorzystać zautomatyzowane procesy w Szczecinie?

Czym jest automatyka budynkowa? To sieć połączeń urządzeń, zarządzanych przy pomocy odpowiednich komend i programowanych zgodnie z zapotrzebowaniem użytkownika. Instalacje te noszą miano inteligentnych (smart). Do systemu smart możemy zaliczyć m.in. urządzenia grzewcze czy klimatyzację przemysłową i domową, system elektroniczny, elektryczny, elementy ochrony mienia oraz monitoring.

QuickTec

Automatyka Szczecin – gdzie warto zainstalować inteligentne urządzenia?

Automatyka budynkowa w Szczecinie to coraz częściej spotykane rozwiązanie. Kojarzy się z tzw. inteligentem domem, ale nie tylko tam znajdzie swoje zastosowanie. Gdzie sprawdzi się automatyka w Szczecinie?

  • Szpitale – zarządzanie systemem oświetlenia, wentylacji, roletami czy zabezpieczenie pacjentów.

  • Obiekty handlowe – sterowanie monitoringiem, oświetleniem, zamykaniem określonych przestrzeni, a także automatyczne ustawianie alarmów.

  • Przedsiębiorstwa produkcyjne i usługowe – zarządzanie uruchamiania maszyn, inteligentne systemy wsparcia produkcji i segregowania towaru, zarządzanie oświetleniem i systemami bezpieczeństwa.

  • Hale magazynowe – programowanie systemów wentylacji, rolet, zamykania i otwierania bram, systemów bezpieczeństwa oraz oświetlenia.

  • Budynki urzędowe – zarządzanie klimatyzacją, ogrzewaniem, roletami, monitoringiem itd.

Wszechstronność to ogromna zaleta i dlatego tak dużą popularnością cieszy się automatyka. Szczecin korzysta z niej w szerokim zakresie.

Po co dalej wstawać, żeby zgasić światło?

Spraw, żeby twoja przestrzeń była smart

telefon
Wybierz numer zadzwoń
lub
poczta e-mail
Otwórz maila napisz