Automatyka budynkowa Stargard

najlepsze rozwiązania dla domu

Inteligentny dom to miejsce, które kontrolujesz i w którym możesz poczuć się dobrze – bez żadnych zmartwień i obaw o to, co wydarzy się jutro. Jeżeli szukasz sprawdzonych rozwiązań, które są w stanie zapewnić Ci spokój i podniosą funkcjonalność Twojej przestrzeni prywatnej – skontaktuj się z nami. W naszej ofercie prezentujemy najnowocześniejsze rozwiązania automatyki budynkowej Stargard. Serdecznie zachęcamy Cię do skorzystania z usług naszej firmy.

QuickTec

systemy automatyki budynkowej

Działamy z pasją do nowoczesnych technologii. Nasza firma QuickTec powstała z myślą o rosnącym zapotrzebowaniu na innowacyjne rozwiązania i instalacje smart dla domu i budynku. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w systemach smart home. W swojej pracy korzystamy z rozwiązań, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wierzymy, że najnowocześniejsze systemy automatyki budynkowej nie tylko podnoszą funkcjonalność budynku, ale też zapewniają wygodę i poprawiają bezpieczeństwo. Nasze instalacje zwiększają również wartość rynkową nieruchomości, w której się znajdują.

Smart home Stargard –

optymalne rozwiązania dla domu i budynku

Nasza oferta obejmuje inteligentne instalacje w standardzie KNX. Jeżeli zdecydujesz się na podłączenie poszczególnych komponentów w swoim domu, możemy z łatwością dopasować je do Twoich potrzeb. KNX to system, który składa się z wielu takich komponentów – dostarczają je nam setki różnych producentów. Z tego względu system ten może ułatwić i co najważniejsze uprzyjemnić Ci wykonywanie codziennych czynności domowych. W systemie KNX możesz z łatwością sterować inteligentnymi żaluzjami, roletami i zasłonami w całym domu bądź w wybranych pomieszczeniach. Przesłony okienne możesz również zaprogramować tak, by integrowały się z oświetleniem, czy nawet z klimatyzacją.

Inteligentne rolety i żaluzje to jedno – automatyka budynku Stargard składa się z całej sieci inteligentnych i funkcjonalnych przycisków. Mogą one bez problemu komunikować się ze sobą i z samym użytkownikiem. Mogą one odpowiadać na Twoje polecenia, dostosowywać warunki panujące w budynku do tych, które określisz w harmonogramie i wiele więcej. Wszystkimi funkcjami inteligentnego domu Stargard możesz zarządzać z poziomu aplikacji mobilnej, inteligentnych przycisków lub sensorów, czyli czujników obecności/ruchu.

Inteligentne domy Stargard –

innowacyjne rozwiązania smart home

Nasze instalacje smart home Stargard w standardzie KNX to energooszczędne rozwiązania, które są znacznie bezpieczniejsze niż standardowe instalacje. Nie tylko generują wysokie oszczędności, ale także potrafią imitować Twoją obecność w mieszkaniu, gdy Ty rozkoszujesz się urlopem lub jesteś z dala od domu. Nasze komponenty smart działają w trybie pracy ciągłej, dlatego, nawet gdy nikogo nie ma w domu, mogą wysyłać powiadomienia o ewentualnym zagrożeniu na Twojego smartfona. Zabezpiecz więc swoją posesję naszymi inteligentnymi rozwiązaniami i systemami automatyki budynkowej już dziś. Skontaktuj się z nami, a dołożymy wszelkich starań, by Twój dom stał się SMART.

W zależności od Twoich potrzeb możemy zaoferować Ci inteligentne oświetlenie Stargard, systemy bezpieczeństwa, ogrzewanie, monitoring, klimatyzację, czujniki, a także gniazdka i wiele więcej. Optymalne rozwiązania i dobrze dobrane komponenty w standardzie KNX są konkurencyjne dla zwykłych instalacji elektrycznych – wszystko dzięki redukcji łączników i urządzeń sterujących. Postaw więc na sprawdzone, funkcjonalne i bezawaryjne systemy – postaw na QuickTec. Napisz, zadzwoń lub wyślij wypełniony formularz kontaktowy na naszej stronie.

Po co dalej wstawać, żeby zgasić światło?

Spraw, żeby twoja przestrzeń była smart

telefon
Wybierz numer zadzwoń
lub
poczta e-mail
Otwórz maila napisz