16 sierpnia 2023 | autor: Vitalii Chizhykov

Szybkie i wygodne ładowanie pojazdu ze stacją ładowania ABB Terra DC Wallbox 24

Kupując samochód elektryczny na pewno zastanawiasz się jaką stacje ładowania kupić. Wybór stacji ładowania może być ważną decyzją, która wpłynie na wygodę korzystania z pojazdu. Jeżeli zależy ci na czasie i nie chcesz się martwić tym, że twój samochód nie zdąży się naładować, postaw na szybkie ładowanie DC. Wybierając stację ładowania ABB Terra DC Wallbox 24 wystarczy około dwóch godzin do pełnego naładowania baterii w samochodzie.

Dwa auta, jedna ładowarka

Posiadasz dwa samochody elektryczne i nie chcesz wydawać pieniędzy na kolejną ładowarkę? Kupując stacje ładowania ABB Terra DC Wallbox 24 możesz wybrać opcję wyposażenia w dwa złącza i ładować jedną stacją dwa samochody na raz.

Ładuj samochód gdzie tylko chcesz

Nie masz miejsca na ścianie? To nie problem. Ze stacją mobilną ABB Terra DC Wallbox 24 wystarczy mieć w pobliżu 3-fazowe zasilanie. Jest to stacja dedykowana do miejsc gdzie nie ma stałego miejsca ładowania, na przykład salony samochodowe, warsztaty samochodowe, zajezdnie autobusowe.

Zapytaj nas czy ta stacja ładowania jest dla Ciebie

Jeśli chcesz upewnić się czy do Twojego modelu samochodu pasuje ta stacja ładowania, zadzwoń do nas +48 606 487 767 lub napisz maila na info@quicktec.pl. A może chcesz sprawdzić inne modele stacji ładowania ABB – możesz to zrobić tutaj.

Dane techniczne

● Wyjście: DC
● Moc: 22.5kW
● Zasilanie 400V
● Przyłącze: CCS2 przewód 3.5m
● Prąd wejściowy: 40A
● Prąd wyjściowy: 60A
● 3G
● Ethernet
● Czytnik RFID
● Wyświetlacz LCD

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz.

Zostaw komentarz

Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Pozostałe artykuły

Zapoznaj się z naszymi innymi publikacjami o systemach smart w standardzie KNX.